Samochód zastępczy za DARMO Z OC SPRAWCY

Jeżeli rozbito Ci samochód nie musi to oznaczać, konieczność korzystania z komunikacji miejskiej pożyczania samochodu od rodziny znajomych lecz możesz go u Nas wynająć całkowicie za DARMO NA KOSZT OC SPRAWCY!!!

Oferta skierowana jest zarówno do Klientów instytucjonalnych jak i osób fizycznych. Poszkodowany, który w wyniku kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich, jest pozbawiony możliwości korzystania z własnego samochodu i będzie likwidował szkodę z polisy odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody, ma możliwość wynająć pojazd zastępczy na cały okres likwidacji szkody bez konieczności angażowania własnych środków finansowych.

 

Klient/Poszkodowany otrzymuje pojazd zastępczy od nas na następujących zasadach:

1. Rozliczenie kosztów wynajmu samochodu zastępczego następuje bezpośrednio z Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji - oznacza to że wypożyczalnia przejmuje za poszkodowanego roszczenie względem zakładu ubezpieczeń.
2. Brak konieczności wpłacania kaucji gwarancyjnej!!!!
3. Brak limitu kilometrów!!!!
4. Brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem pojazdu zastępczego!!!

 

Wypożyczalnia przejmuje za klientów roszczenia w związku z czym nie muszą angażować własnych funduszy, jak również zostają zwolnieni z prowadzenia czasochłonnej i biurokratycznej likwidacji szkody w zakresie zwrotu kosztów pojazdu zastępczego. Zapewnia auto każdemu klientowi bez względu na MARKĘ MODEL CZY ROK PRODUKCJI

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku.

W OFERCIE POSIADAMY PONAD 40 SAMOCHODÓW (OSOBOWE, CIĘŻAROWE oraz AUTO LAWETY!!!)


SAMOCHÓD MOŻEMY ZAREZERWOWAĆ TELEFONICZNIE:

+48 690-003-147.

DZWOŃ JUŻ DZIŚ TO NIC NIE KOSZTUJE !!!!